Najbolji vicevi sa Balkana

Sport

Prijateljski meč
Neymar s bijele tačke donio pobjedu Brazilu protiv Urugvaja
Nogometna reprezentacija Brazila pobijedila je Urugvaj u prijateljskom meču koji se odigrao na Emiratesu, a pobjedu im je donio Neymar u 76. minuti s bijele tačke.
ATP Finals
Đoković bez izgubljenog seta pobijedio Čilića i najavio polufinalni meč protiv Andersona
Prvi teniser svijeta Novak Đoković pobijedio je Marina Čilića u meču 3. kola grupne faze ATP Finalsa koji se igra u Londonu rezultatom 2:0 u setovima.
Euroliga
Barcelona u sjajnom meču nakon produžetaka porazila Žalgiris, nova pobjeda CSKA
Košarkaši Žalgirisa poraženi su od Barcelone nakon produžetaka na svom terenu u meču 7. kola košarkaške Eurolige rezultatom 88:85.
Liga nacija
Preporođena Holandija pobijedila Francusku, Njemačka ispala u Ligu B
Preporođena reprezentacija Holandije porazila je noćas aktuelnog prvaka svijeta Francusku u susretu 5. kola grupne faze Lige nacija rezultatom 2:0.
Pišu španski mediji
Skauti Seville prate Gojaka kojeg žele dovesti kao zamjenu za Banegu
Skauti Seville pratili su nogometaša zagrebačkog Dinama i reprezentativca BiH Amera Gojaka, pišu španski mediji.
"Pristrasnost pojedinaca"
Atletski klub Sarajevo: Duboko smo razočarani izborom najboljih bh. atletičara
U subotu, 17. novembra 2018. godine, održat će se sjednica Skupštine Atletskog Saveza Bosne i Hercegovine. Na skupštini će pored redovnog izvještavanja biti upriličena dodjela priznanja zaslužnim sportistima i sportskim radnicima za 2017. godinu.
Kvalifikacije za AKN
Majstorija Mohameda Salaha u 90. minuti za pobjedu Egipta protiv Tunisa
Nogometna reprezentacija Egipta porazila je Tunis u meču 5. kola kvalifikacija za Afrički kup nacija, a pobjedu rezultatom 3:2 donio im je Mohamed Salah u 90. minuti susreta.
Dodatna prilika
Zmajevi će play-off Lige nacija igrati samo ako kroz kvalifikacije ne izbore plasman na EP
Nogometna reprezentacija BiH remijem u Austriji u meču 5. kola grupne faze UEFA-ine Lige nacija izborila je plasman u play-off ovog takmičenja u kojem će igrati ukoliko ne izbori direktan plasman na Evropsko prvenstvo kroz kvalifikacije.
Hotel Don Gregory
Zmajevi stigli u Las Palmas, konferencija za medije i zvanični trening u subotu
Nogometni reprezentativci Bosne i Hercegovine doputovali su danas u Las Palmas gdje će u nedjelju odigrati prijateljsku utakmicu sa Španijom.